byc dla innych 2015 375017

Szanowni Państwo!!

Integracyjna akcja charytatywna "Być dla innych" została odwołana. Na chwilę obecną nie jesteśmy w stanie podać kolejnego terminu. Będą pojawiały się informacje na bieżąco. Dziękujemy wszystkim za okazane wsparcie!!!

Dyrektor MDK Ewa Gnoza

 

Po raz 20ty 22 marca 2020 r. o godz: 10.30   Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie przy wsparciu Stowarzyszenia Amicus, zarejestrowanego Komitetu Społecznego, Urzędu Miasta , Centrum Kultury i Turystyki oraz wolontariuszy i zaangażowanych osób w Mrągowie organizuje akcję "Być dla innych" pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Mrągowo. W tym roku również zbieramy na wypoczynek letni dzieci niepełnosprawnych z Domu Pomocy Społecznej w Mrągowie i integrujemy się całym sercem. Akcji towarzyszyć będą występy artystyczne, kiermasze świąteczne, wypieki, warsztaty, licytacje. Będą też specjalni goście. Szczegóły wkrótce.

W ubiegłym roku dzięki akcji dzieciaki pojechały na swoje wymarzone wakacje. Uzbieraliśmy 17.740 zł.  Liczy się każdy gest: wpłaty od sponsorów, przedmioty na licytację, stroiki i ciasta wielkanocne na kiermasz. Ważni też są wolontariusze, artyści i sportowcy prezentujący się na scenie, czas i serducho . A najważniejsza jest INTEGRACJA.

 Pokonywanie barier, przekraczanie granic , które sami sobie często stawiamy towarzyszy nam każdego dnia. Integracja uczy i  zatrzymuje , aby pomyśleć o tym, co w życiu tak naprawdę jest ważne i my to mamy...tylko w pogoni...…  czasem zapominamy.

Organizowanie akcji od 19 lat utwierdziło nas już dawno w przekonaniu, że integracja jest potrzebna nam wszystkim. To nasza przystań, aby czerpać z niej to co najlepsze. Pomagamy- ale sami wiele otrzymujemy. Kto jeszcze nie był warto do nas zawitać :) !! A kto był, mam nadzieję, że będzie po raz kolejny :) !!! Liczy się tu i teraz :)
kontakt : Ewa Gnoza -koordynator 696022539, tel MDK: 89 741 25 32, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. www.mdk.mragowo.pl,

Obecnie sekretariat i gabinet dyrektora mieści się w SP nr 4 na oś. Mazurskim ( bryła G, pokój 101)- tu można zostawiać rzeczy na licytację oraz dokonać wpłaty na akcję "Być dla inncyh" lub na konto:

konto Rady Rodziców: 07 8848 0008 0000 0228 2006 0001 z dopiskiem "być dla innych"

Nad zarejestrowaną zbiórką publiczną 2020/587/KS czuwa Komitet Społeczny "Być dla innych" : Ewa Gnoza. Dorota Janecka i Mirosława Bogucka

Wkrótce szczegółowe informacje oraz czas spotkania organizacyjnego z wolontariuszami - zapraszamy. Pojawi się też program artystyczny, lista licytacji i akcji towarzyszących